מנדי מנעולים

מנעולן בחיפה והקריות

מידע על קורס מנעולן מאת מנעולן בחיפה

קורס מנעולן הוא אחד הקורסים המובילים בתחום הטכני בשוק, תחום המנעולנות הוא תחום מעניין מאוד אשר לוקח אותך צעד קדימה בהבנת מבנה המנעול, הרכבתו ופריצתו. במהלך הקורס מקבלים ידע רב בנושאי מנעולנות ואבטחה, וכן על כלים מעשיים שעוזרים במגוון מצבים שבהם מנעולן נתקל, בין אם מדובר בשירותי פריצה, החלפת מנעולים, התקנת מוצרי אבטחה ואזעקות, פריצת כספות, פריצה לרכבים ועוד. אנחנו בשירותי מנעולן בחיפה עוקבים אחר תלמידים מצטיינים במוסדות לימוד מסוימים ומציעים עבודה למתאימים ביותר שניתן לראות שמוכשרים בתחום. בתחילת קורס מנעולנות לומדים מבוא למנעולנות, שם עוברים על ההיסטוריה של סוגי מנעולים שונים והמנגנונים שהתפתחו לאורך השנים. לאחר מכן עוברים על שיטות לפריצה (בין היתר לומדים כיצד לפרוץ ללא נזק למנעול), שינוי וקידוד מנעולים לרכב, לבית, למגזר הפרטי והעסקי. הקורס כולל למידה של סוגים שונים של מנעולים ודלתות, התקנה וטיפול במוצרי מיגון, נעילה, הרתעה ואבטחה לרכב ולבית. בחלקו השני של הקורס מתרגלים עבודה מעשית כל נושא שנלמד, והמדריכים עוברים בין התלמידים ומוודאים שהפריצה נעשית באופן הנכון.

נושאים עיקריים בקורס מנעולן:

סוגי מנעולים – מנעולי תלי, מנעולי איתן, מנעולי רב"ל ועוד מגוון רחב של מנעולים. כל הזמן נוספים סוגים שונים של מנעולים ומנגנוני אבטחה, ואנו נעבור על החדישים ביותר במהלך הקורס.
הכרת מנגנוני הנעילה, שינויי קומבינציות של מנעולים ושיטות הפריצה – שיטות פריצה שונות מאפשרות יישום של הפרקטיקה הנלמדת בקורס. לכן החלק התרגולי של קורס זה הוא קריטי בהבנה של הפורץ את העבודה.
שכפול מפתחות מכל הסוגים – בקורס נלמד שכפול ביתי של מפתחות מסוגים שונים – רב בריח וכן מנעולים מורכבים.
דיגדוג – פריצה ללא נזק, חליצת מפתחות – זוהי ממש אומנות שלמה הנלמדת בקורס ומיושמת ברבים מהמקרים בשטח.
סוגי כספות – מנעולי כספות, כספות אנלוגיות ואלקטרוניות, כספות של בנקים ובתי עסק, כספות פרטיות ועוד.
השמה לעבודה – בסוף הקורס מקבלים ליווי צמוד להקלטות מהירה בשוק העבודה בתור מנעולנים מקצועיים.

מוסדות לימוד, בהם ניתן לעבור קורס מנעולן:

אצלנו במנעולן בחיפה מעסיקים את המנעולנים הטובים ביותר שעברו את הקורס מנעולן בהצלחה יתרה. כך, אנו משיגים מקסימום הצלחה במשימות בשטח.

 

דילוג לתוכן